Gratulálunk negyedik havi nyertesünknek!
Sorsolás dátuma: február 15.
Név: Füzér Tibor
Középiskola: Széchenyi István Római Katolikus Középiskola
Gratulálunk tizenötödik heti nyertesünknek!
Sorsolás dátuma: február 12.
Név: Farkas Regina
Középiskola: Xántus János Két Tanítási Nyelvű, Gyakorló Gimnázium és Idegenforgalmi Szakközépiskola, Szakiskola és Szakképző Iskola
Gratulálunk tizennegyedik heti nyertesünknek!
Sorsolás dátuma: február 05.
Név: Kiss Jolán
Középiskola: Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
Gratulálunk harmadik havi nyertesünknek!
Sorsolás dátuma: február 01.
Név: Vekerdi Magdolna
Középiskola: Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Gratulálunk tizenharmadik heti nyertesünknek!
Sorsolás dátuma: január 29.
Név: Gyurka Bálint
Középiskola: Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola
Gratulálunk tizenkettedik heti nyertesünknek!
Sorsolás dátuma: január 22.
Név: Szigeti Zsuzsa
Középiskola: Veszprémi Közgazdasági és Közigazgatási Szakközépiskola
Gratulálunk tizenegyedik heti nyertesünknek!
Sorsolás dátuma: január 15.
Név: Sinka Martina
Középiskola: VII. Kerületi Madách Imre Gimnázium
Gratulálunk tizedik heti nyertesünknek!
Sorsolás dátuma: január 08.
Név: Tabányi Eliza
Középiskola: Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola
HETI NYERTESEK
Gratulálunk kilencedik heti nyertesünknek!
Sorsolás dátuma: január 01.
Név: Zsófi Péter
Középiskola: Mezőcsáti Református Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
Gratulálunk nyolcadik heti nyertesünknek!
Sorsolás dátuma: december 25.
Név: Szalóki Kitti
Középiskola: Debreceni Vegyipari Szakközépiskola
HAVI NYERTESEK
Gratulálunk második havi nyertesünknek!
Sorsolás dátuma: január 01.
Név: Gyomai Klaudia
Középiskola: Váci Madách Imre Gimnázium
Gratulálunk hetedik heti nyertesünknek!
Sorsolás dátuma: december 18.
Név: Pauljucsák Beáta
Középiskola: Vay Miklós Református Szakképző Iskola és Diákotthon
Gratulálunk hatodik heti nyertesünknek!
Sorsolás dátuma: december 12.
Név: Villás Noémi
Középiskola: Szent István Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium
Gratulálunk ötödik heti nyertesünknek!
Sorsolás dátuma: december 4.
Név: Nagy Gabriella
Középiskola: Türr István Gimnázium és Kollégium
Gratulálunk első havi nyertesünknek!
Sorsolás dátuma: december 4.
Név: Sprőder Janka
Középiskola: Móri Táncsics Mihály Gimnázium
Gratulálunk negyedik heti nyertesünknek!
Sorsolás dátuma: november 27.
Név: Pásztor Dóra
Középiskola: Mátészalkai Szakképző Iskola és Kollégium
Gratulálunk harmadik heti nyertesünknek!
Sorsolás dátuma: november 20.
Név: Kiriakidis Eléni
Középiskola: Ferences Gimnázium
Gratulálunk második heti nyertesünknek!
Sorsolás dátuma: november 13.
Név: Matics Szonja
Középiskola: Bajai III. Béla Gimnázium
Gratulálunk első heti nyertesünknek!
Sorsolás dátuma: november 6.
Név: Horváth Viktória
Középiskola: Szamos Mátyás Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola